Lingua Lab > About us

About us

Przemawia do nas teoria sześciu stopni oddalenia. Według niej, aby dotrzeć do nieznanej osoby na drugim końcu świata, wystarczy znać sześć innych osób, bo przecież każdy z nas ma inny krąg znajomych. Widzimy tu pewną analogię. Dzięki pasji do języków obcych i ogromnemu doświadczeniu, w Lingua Lab pozwalamy naszym klientom komunikować się dokładnie z całym światem. Wystarczy więc znać tylko nas, aby dotrzeć do każdego zakątka Ziemi! Jakie to proste, prawda?

Lingua Lab to nowoczesny i elastyczny partner w biznesie. Posiadamy wieloletnie, bezcenne doświadczenie. Działamy przez Internet choć doskonale pamiętamy czasy, kiedy to materiały do tłumaczenia przywożono samochodami, gdyż tylko w ten sposób można było przekazać dane. Dzięki profesjonalnemu podejściu i doskonale zarządzanym zasobom, jesteśmy w stanie spełnić Twoje najbardziej nietypowe oczekiwania.

Tłumaczymy ustnie i pisemnie, w dowolnych kombinacjach językowych. Doradzamy i – jeśli trzeba – odradzamy. Jesteśmy specjalistami ds. inżynierii lokalizacji oraz lokalizacji różnorakich produktów z zakresu nowych technologii. Mamy sprawdzone odpowiednie narzędzia oraz ludzi i nie zawahamy się ich użyć. Dzięki naszej pomocy Twoje wejście na nowe rynki długo będzie określane jako prawdziwe „Wejście Smoka”.

W Lingua Lab przemieniamy energię w materię oraz materię w energię. Nie ma dla nas żadnych tajemnic! Poznaj z nami świat profesjonalnych tłumaczeń i lokalizacji. Zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, wyślij wiadomość na info@lingualab.pl lub zadzwoń – Warszawa: (+48) 22 379 79 41 lub Kraków: (+48) 12 350 59 20.
Twój czas jest dla nas cenny! Odpowiadamy błyskawicznie.

Dane osobowe
Usługa:
–––
 

Podaj wynik: