Lingua Lab > Career > Translator zone

Translator zone

Jeśli interesujesz się językami, to miejsce jest dla Ciebie. Strefa tłumacza to kilka zakładek – formularz aplikacyjny i blog – w których możemy się wirtualnie spotkać. Zarówno Ty, jak i my fascynujemy się lingwistyką, dlatego wierzymy, że łatwo znajdziemy wspólny język.

Nieustannie rozwijamy nasz blog, który dostarczy Ci informacji z życia naszego biura tłumaczeń, kulturalne i kulinarne ciekawostki ze świata czy artykuły naukowe, niekoniecznie dotyczące językoznawstwa… Poznaj intrygujące fakty, znajdź w łatwy sposób osoby o podobnych zainteresowaniach oraz ściągnij materiały pomocnicze do Twojej pracy. Lingua Lab – do Twoich usług.

Przede wszystkim jednak zapraszamy do współpracy. Lingua Lab wykonuje specjalistyczne tłumaczenia we wszystkich językach europejskich oraz azjatyckich i arabskich, także w kombinacji z języka obcego na język obcy. W tym celu prosimy Cię o wypełnienia formularza aplikacyjnego: jeśli jesteś tłumaczem, który posiadają doskonałą znajomość języka obcego, specjalistyczną wiedzę z określonej branży i praktyczne doświadczenie w tłumaczeniu. Szczególnie mile widziane są osoby pracujące w narzędziach CAT, bądź też gotowe nauczyć się pracować na bezpłatnych narzędziach wspomagających tłumaczenie.

Musimy być z Tobą szczerzy – nawiązujemy współpracę z najlepszymi osobami. Czasem prosimy też o bezpłatne próbne tłumaczenie krótkiego fragmentu tekstu, które ocenia nasz Ekspert. Głęboko wierzymy, że znajdziesz się w gronie lingwistów Lingua Lab. Bardzo chętnie skierujemy wtedy do Ciebie nasze projekty językowe. Pozostańmy w stałym kontakcie.

Przejdź do wypełniania FORMULARZA APLIKACYJNEGO TŁUMACZA. Zajmie Ci to około 15 minut. Mamy tylko drobną sugestię – przygotuj sobie aktualne CV i posiadane referencje – ponieważ stanowią one załącznik do formularza. Z góry dziękujemy za poświęcony czas i pełne informacje o Twoich kwalifikacjach.

Pamiętaj, że Lingua Lab dba o ochronę Twoich danych kontaktowych. Wypełniając powyższy formularz akceptujesz zasady korzystania z witryny.