Kariera
Lingua Lab > Kariera > Strefa tłumacza

Strefa tłumacza

Jeśli interesujesz się językami, to miejsce jest dla Ciebie. Strefa tłumacza to miejsce, w których możemy się wirtualnie spotkać. Zarówno Ty, jak i my fascynujemy się lingwistyką, dlatego wierzymy, że łatwo znajdziemy wspólny język.

Nieustannie rozwijamy nasz blog, który dostarczy Ci informacji z życia naszego biura tłumaczeń, kulturalne i kulinarne ciekawostki ze świata czy artykuły naukowe, niekoniecznie dotyczące językoznawstwa… Poznaj intrygujące fakty, znajdź w łatwy sposób osoby o podobnych zainteresowaniach oraz ściągnij materiały pomocnicze do Twojej pracy. Lingua Lab – do Twoich usług.

Przede wszystkim jednak zapraszamy do współpracy. Lingua Lab wykonuje specjalistyczne tłumaczenia we wszystkich językach europejskich oraz azjatyckich i arabskich, także w kombinacji z języka obcego na język obcy.

W tym celu prosimy Cię o przesłanie swojej aplikacji: jeśli jesteś tłumaczem, który posiadają doskonałą znajomość języka obcego, specjalistyczną wiedzę z określonej branży i praktyczne doświadczenie w tłumaczeniu. Szczególnie mile widziane są osoby pracujące w narzędziach CAT, bądź też gotowe nauczyć się pracować na bezpłatnych narzędziach wspomagających tłumaczenie.

Musimy być z Tobą szczerzy – nawiązujemy współpracę z najlepszymi osobami. Czasem prosimy też o bezpłatne próbne tłumaczenie krótkiego fragmentu tekstu, które ocenia nasz Ekspert. Głęboko wierzymy, że znajdziesz się w gronie lingwistów Lingua Lab. Bardzo chętnie skierujemy wtedy do Ciebie nasze projekty językowe. Pozostańmy w stałym kontakcie.

 

Przygotuj i prześlij swoje aktualne CV i posiadane referencje na adres mailowy: info@lingualab.pl

Z góry dziękujemy za poświęcony czas i pełne informacje o Twoich kwalifikacjach.

Pamiętaj, że Lingua Lab dba o ochronę Twoich danych kontaktowych. Przesyłając swoją aplikację akceptujesz zasady korzystania z witryny.

Kontakt
Lingua Lab s.c. Biuro Tłumaczeń
NIP: 677-235-31-15, REGON: 121429850
Oddział Warszawa:
ul. Nowogrodzka 50 lok. 515, 00-695 Warszawa
Godziny otwarcia: Pn.-Pt.: 08:00 - 16:00
Oddział Kraków:
ul. Sereno Fenn’a 6, III piętro, 31-143 Kraków
najbliższy przystanek MPK: Stary Kleparz
Godziny otwarcia: Pn.-Pt.: 09:00 - 17:00
chatsimple