Branże
Lingua Lab > Branże > IT i telekomunikacja

Tłumaczenia informatyczne IT

Naukowcy, futurolodzy, politycy i w końcu sami twórcy rozwiązań IT są zgodni: nie ma już odwrotu od postępującej cyfryzacji, digitalizacji i informatyzacji społeczeństw.  Nas jednak absolutnie to nie martwi! Co więcej, współpraca z informatycznymi trendsetterami stanowi dla nas źródło nieustannej inspiracji. Tłumaczenia informatyczne z roku na rok stają się naszą specjalnością.

Tłumaczenia informatyczne w naszych biurach w Krakowie I Warszawie oraz fachowa lokalizacja tekstów technicznych dotyczących multimediów i IT, które możemy Ci zaoferować, stoją dokładnie na takim poziomie, do jakiego jesteś przyzwyczajony: high level.

Co możesz nam przekazać nam do tłumaczenia? Absolutnie wszystko! A oto kilka przykładów:

  • prezentacje multimedialne, platformy e-learningowe,
  • lokalizację gry komputerowej wraz z tłumaczeniem, testowaniem, lokalizacją grafiki, nagraniem ścieżki dźwiękowej,
  • tłumaczenia na potrzeby prowadzonych e-biznesów, portali, platform internetowych, platform igaming i online gambling,
  • materiały dotyczące innowacyjnego start-up’u,
  • lokalizację oprogramowania wraz z tłumaczeniem i testowaniem,
  • lokalizację stron WWW,
  • przekład instrukcji obsługi i dokumentacji technicznej,
  • … oraz wszelkie inne projekty językowe.

Nasze biuro tłumaczeń Lingua Lab może przyczynić się do międzynarodowego sukcesu Twojego produktu. Wyspecjalizowani w branży IT i Multimediów lingwiści wezmą Twoje teksty na warsztat i sprawią, że w komunikacyjnym trybie multiplayer poczujesz się w pełni komfortowo.

Prześlij nam online swój dokument do tłumaczenia, abyśmy mogli przygotować jego wycenę. Możesz także skorzystać z tradycyjnych metod i zadzwonić do nas po szczegółowe informacje, jakie tłumaczenia informatyczne możemy dla Ciebie wykonać.

Specjaliści Lingua Lab grają w translatorskiej pierwszej lidze, tworząc zgrany team. Dla nas nieistotne jest, w jakim języku  porozumiewasz się na biznesowym boisku – zrobimy wszystko, by zadbać o Twoją wygraną.

Bezpłatna wycena

Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, wyślij wiadomość na info@lingualab.pl lub zadzwoń – Warszawa: (+48) 22 379 79 41 lub Kraków: (+48) 12 350 59 20.
Twój czas jest dla nas cenny! Odpowiadamy błyskawicznie.

Dane osobowe
Usługa:
–––
 

Podaj wynik:

chatsimple