Oferta
Lingua Lab > Lokalizacja > narzędzia

narzędzia

Nowoczesne laboratorium musi dysponować najlepszym sprzętem dostępnym na rynku.

Mając tę świadomość, Lingua Lab jest wyposażone w profesjonalne narzędzia do lokalizacji i tłumaczenia. Specjalistyczne i różnorodne oprogramowanie pozwala nam na realizację Twoich zleceń terminowo, z zachowaniem najwyższej jakości i zgodnie z Twoim budżetem.

 

Rozwiązania technologiczne nowej generacji stosujemy we wszystkich aspektach prowadzonej działalności, dlatego często możemy podpowiedzieć Ci sposoby działania, o których dotychczas nie słyszałeś. Zapytaj nas, służymy radą.

 

Lokalizacja oprogramowania, multimediówstron internetowychgier komputerowych, platform igaminginżynieria lokalizacjiinternacjonalizacja czy testowanie wymagają od nas ciągłego doskonalenia warsztatu. Produkty i aplikacje IT rozwijają się wszak w ogromnym tempie a my robimy wszystko, aby nasz rozwój był do tego wprost proporcjonalny. Jak? Na przykład poprzez szkolenie naszej kadry i śledzenie nowinek technicznych.

 

W usługach lokalizacji, zależnie od potrzeb, wykorzystujemy m.in.:

Narzędzia lokalizacyjne: Catalyst, Passolo, Multilizer, SDL Insight,

Edytory i przeglądarki tekstu: MS Word, MS PowerPoint, OpenOffice, WordPerfect, Adobe Reader, Adobe Acrobat,

Narzędzia CAT: Trados, SDLX, WordFast, DejaVu, IBM CAT tool, MetaTexis, OmegaT, STAR Transit, MemoQ, Swordfish, Fusion,

Oprogramowanie do DTP: Adobe FrameMaker, Adobe InDesign, Adobe PageMaker, Corel Draw, Interleaf, QuarkXPress, WordPerfect,

Edytory grafiki: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw, Paint Shop Pro,

Oprogramowanie do projektowania: AutoCAD,

Oprogramowanie do tworzenia aplikacji internetowych: HTML, Adobe Dreamweaver, Adobe Flash, Adobe ColdFusion, Adobe GoLive, MS FrontPage,

Opracowanie ścieżki dźwiękowej: studio nagrań.

 

Polecamy naszą pomoc przy wieloetapowych projektach lokalizacyjnych. Zapytaj nas o wycenę czy też sugerowane rozwiązania dla dostosowania Twojego produktu do wymagań użytkowników na całym świecie. W Lingua Lab mówimy wieloma językami używając specjalistycznych terminów z Twojej branży!

UWAGA! Ze względu na profil działalności firmy uprzejmie informujemy, że zamówienia od klientów indywidualnych realizujemy tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym lub emailowym oraz akceptujemy płatności wyłącznie przelewem.

Oddział Warszawa

ul. Nowogrodzka 50 lok.515, 00-695 Warszawa

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 8:00 do 16:00

Oddział Kraków

ul. Piastowska 8A lok. 33, 30-211 Kraków

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 9:00 do 17:00

Oddział Kraków

ul. Piastowska 8A lok. 33, 30-211 Kraków

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 9:00 do 17:00

Bezpłatna wycena

Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, wyślij wiadomość na info@lingualab.pl lub zadzwoń – Warszawa: (+48) 22 379 79 41 lub Kraków: (+48) 12 350 59 20.
Twój czas jest dla nas cenny! Odpowiadamy błyskawicznie.

Dane osobowe
Usługa:
–––
 

Podaj wynik: