Branże
Lingua Lab > Branże > Twoja branża ?

Twoja branża ?

 

Praca biurowa łączy się z tym, że produkujesz miesięcznie dziesiątki dokumentów, które często wymagają tłumaczenia.

Korespondencja handlowa, faktury, sprawozdania finansowe, umowy, raporty okresowe, dokumentacje przetargowe, materiały bezpośrednio dotyczące Twoich produktów i usług. Teksty techniczne, medyczne, farmaceutyczne, marketingowe i tak dalej.

Tłumaczenia dokumentacji z Twojej branży to bardzo obszerny temat, którym Ty zwykle nie masz czasu się już zajmować. Dla nas to jednak esencja codziennej działalności.

 

Jakie korzyści odnosisz z tłumaczenia dokumentów w Lingua Lab? Podsumujmy to krótko i zwięźle.

  1. Stosujemy nowoczesne narzędzia wspomagające tłumaczenie, które podwyższają jakość tłumaczeń, obniżają koszty tłumaczenia (to już prawdziwie tanie tłumaczenia!) oraz przyspieszają proces przekładu tekstu.
  2. Tłumaczymy we wszystkich językach europejskich oraz azjatyckich i arabskich, w szczególności zajmujemy się tłumaczeniami z języków zachodnioeuropejskich na środkowoeuropejskie i wschodnioeuropejskie.
  3. Mając wieloletnie doświadczenie branżowe nasze biuro tłumaczeń nie wykonuje prostej usługi tłumaczenia i lokalizacji, lecz także zarządza terminologią i zgromadzonymi bazami tłumaczeń – nieustannie dbając o ich najwyższą jakość.
  4. Optymalizujemy procesy tłumaczeniowe i budujemy działy tłumaczeń wewnątrz firm naszych Partnerów (tzw. outsourcing językowy), co daje nam jeszcze większą wiedzę o Twoich potrzebach.
  5. Jesteśmy dla Ciebie. Oferujemy pakiety Business to Business dla firm i dla wydawnictw, w których warunki współpracy ustalamy wspólnie z Tobą.
  6. Chcesz wiedzieć więcej? Świetnie! Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży – będzie nam bardzo miło być Twoim konsultantem ds. językowych.

 

Co proponujemy?

W czasie kiedy Ty poświęcisz się ważniejszym obowiązkom, my zajmiemy się tłumaczeniem Twojej dokumentacji. Ułatwimy Ci zawarcie nowych kontaktów zagranicznych – z klientami i kooperantami. Poprzez dokumenty biznesowe w języku obcym, pomożemy Ci także dotrzeć do innych pracowników zatrudnionych w oddziałach Twojej firmy na całym świecie.

 

Znając wagę tłumaczonych dokumentów oraz fakt, że przez ich pryzmat oceniają Cię inni, tłumaczenia powinno podjąć się tylko najlepsze biuro tłumaczeń. Lingua Lab chętnie zrealizuje tę usługę dla Ciebie. Kompleksowość naszej oferty na tłumaczenia dokumentów biznesowych kumuluje się w usłudze dla firm. Sprawdź ten pakiet, z pewnością Cię zainteresuje.

 

Jeśli masz do realizacji projekt językowy, skontaktuj się z naszymi specjalistami i przekaż go do niezobowiązującej wyceny. Zapraszamy!

 

 

Bezpłatna wycena

Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, wyślij wiadomość na info@lingualab.pl lub zadzwoń – Warszawa: (+48) 22 379 79 41 lub Kraków: (+48) 12 350 59 20.
Twój czas jest dla nas cenny! Odpowiadamy błyskawicznie.

Dane osobowe
Usługa:
–––
 

Podaj wynik: