Oferta
Lingua Lab > Lokalizacja > internacjonalizacja

internacjonalizacja

Lepiej zapobiegać niż leczyć. Kierując się tą prostą maksymą, wymyślono internacjonalizację. Umożliwia ona umiędzynaradawianie oprogramowania, czyli przygotowanie aplikacji do wprowadzenia jej na rynki światowe. W praktyce oznacza to łatwe i równoczesne tworzenie nowych wersji językowych Twoich produktów.

Do przeprowadzenia internacjonalizacji konieczne jest zaprojektowanie, stworzenie i wprowadzenie zmian programistycznych w aplikacji. Pozwala to na obsługę wyświetlania komunikatów i dokumentacji w wielu językach.

Internacjonalizacja ma na celu znacznie ułatwić i przyspieszyć etap lokalizacji. W języku branżowym jest ona określana skrótem I18n (internationalization; 18 liter pomiędzy I i N).

 

W Lingua Lab usługa internacjonalizacji składa się z:

  • badania aplikacji:

Określenia cech i struktur aplikacji czy też witryny internetowej, które są newralgiczne i mogą powodować problemy przy pracy nad wielojęzycznymi wersjami tych produktów.

Zaprojektowania odpowiedniego układu pól i rozmiarów oraz grafiki przy uwzględnieniu specyfiki poszczególnych par językowych, które w trakcie tłumaczenia – w skrajnych przypadkach – mogą się rozszerzać nawet do 35%.

  • przeszkolenia programistów i wdrożenia kodu internacjonalizacji:

Przełożenia wyników przeprowadzonej analizy na kod programu i wykonania koniecznych modyfikacji.

  • testowania:

Dokładnej weryfikacji wprowadzonych zmian kodu źródłowego. Sprawdzenia zgodności działania zinternacjonalizowaniej aplikacji z wymogami innych aplikacji branżowych i wewnętrznych klienta, we wszystkich językach docelowych.

 

Jeśli chcesz wprowadzić nowy lub istniejący już produkt równocześnie na wszystkie rynki docelowe, zaoszczędzić czas i ułatwić Twojej firmie proces lokalizacji, służymy pomocą. Internacjonalizacja w Lingua Lab jest do tego idealna. Skontaktuj się z nami a liczny zespół inżynierów oprogramowania, lingwistów i kierowników projektu zajmie się Twoją aplikacją.

UWAGA! Ze względu na profil działalności firmy uprzejmie informujemy, że zamówienia od klientów indywidualnych realizujemy tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym lub emailowym oraz akceptujemy płatności wyłącznie przelewem.

Oddział Warszawa

ul. Nowogrodzka 50 lok.515, 00-695 Warszawa

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 8:00 do 16:00

Oddział Kraków

ul. Piastowska 8A lok. 33, 30-211 Kraków

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 9:00 do 17:00

Oddział Kraków

ul. Piastowska 8A lok. 33, 30-211 Kraków

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 9:00 do 17:00

Bezpłatna wycena

Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, wyślij wiadomość na info@lingualab.pl lub zadzwoń – Warszawa: (+48) 22 379 79 41 lub Kraków: (+48) 12 350 59 20.
Twój czas jest dla nas cenny! Odpowiadamy błyskawicznie.

Dane osobowe
Usługa:
–––
 

Podaj wynik: