Branże
Lingua Lab > Branże > Motoryzacja, transport i logistyka

Tłumaczenia motoryzacyjne

Firmy i korporacje z branży motoryzacyjnej, a także szeroko rozumianego przemysłu, są motorem napędowym każdej dużej gospodarki. Ich pozycja na rynku często świadczy o kondycji ekonomicznej całego państwa i regionu. Jest zatem oczywiste, że jeśli reprezentujesz branżę motoryzacyjną, nie możesz pozwolić sobie na jakikolwiek błąd w komunikacji z partnerami.

Gałęzi przemysłu jest bez liku, a potrzeby tłumaczeniowe są równie bogate i różnorodne. Jakiego rodzaju tłumaczenia motoryzacyjne możesz zatem zlecić Lingua Lab? Zrealizujemy praktycznie wszystko. Wymieńmy jednak te najczęstsze,  zawierające słownictwo z Twojego sektora:

 • specyfikacje techniczne i DTR,
 • instrukcje obsługi maszyn i urządzeń,
 • katalogi produktów,
 • oprogramowanie,
 • procedury technologiczne i BHP,
 • dokumentacje przetargowe,
 • teksty i slogany marketingowe,
 • firmowe broszury komunikacyjne,
 • umowy handlowe,
 • ustne tłumaczenia podczas negocjacji czy spotkań w międzynarodowym gronie,
 • strony internetowe i prezentacje multimedialne.

Przemysł chemiczny, spożywczy, odzieżowy, a może metalurgiczny? Lekki czy ciężki? Lotniczy, tytoniowy, maszynowy, spożywczy a może energetyki jądrowej? Amerykański, chiński, japoński, niemiecki, a może hinduski? Wszystkie te warianty są dla nas pestką – wykonujemy tłumaczenia motoryzacyjne w naszym biurze w Krakowie szybcy jak błyskawica.

Szeroko rozumiany przemysł i motoryzacja to dziedziny tłumaczeń, wśród których czujemy się jak homo lingua industrialis za kierownicą ultranowoczesnego bolidu ze stopu tytanu o napędzie hybrydowym. Ekspresowo, dbając o najdrobniejszy detal, zajmiemy się Twoimi tekstami i produktami. Wiemy, że na Twojej głowie są rzeczy cięższego kalibru, dlatego możesz nam w pełni zaufać.

Lingua Lab pomoże Ci dobrać właściwy lingwistyczny olej, a jeśli trzeba, z przyjemnością zrobi sezonowy przegląd wszystkich umów, dokumentów i tekstów Twojej firmy. Podobnie jak Ty sprawdzasz każdą przysłowiową „śrubkę”, tak my analizujemy każdą, najdrobniejszą zawiłość językową.

Tłumaczymy w zakresie bardzo szeroko rozumianego przemysłu. Spożywczy, chemiczny, maszynowy, stalowy, turystyczny, transportowy, hotelarski i inne… Skontaktuj się z naszym zespołem i przekonaj się sam, jak bogate jest nasze doświadczenie w Twojej branży.

Do ciężkiej i odpowiedzialnej pracy najlepiej zatrudnić fachowców – profesjonalistów z Lingua Lab. Zapytaj o bezpłatną wycenę tlumaczenia motoryzacyjnego, zapnij pasy, a my dowieziemy Cię bezpiecznie do celu.

 

UWAGA! Ze względu na profil działalności firmy uprzejmie informujemy, że zamówienia od klientów indywidualnych realizujemy tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym lub emailowym oraz akceptujemy płatności wyłącznie przelewem.

Oddział Warszawa

ul. Nowogrodzka 50 lok.515, 00-695 Warszawa

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 8:00 do 16:00

Oddział Kraków

ul. Piastowska 8A lok. 33, 30-211 Kraków

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 9:00 do 17:00

Oddział Kraków

ul. Piastowska 8A lok. 33, 30-211 Kraków

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 9:00 do 17:00

Bezpłatna wycena

Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, wyślij wiadomość na info@lingualab.pl lub zadzwoń – Warszawa: (+48) 22 379 79 41 lub Kraków: (+48) 12 350 59 20.
Twój czas jest dla nas cenny! Odpowiadamy błyskawicznie.

Dane osobowe
Usługa:
–––
 

Podaj wynik: