Branże
Lingua Lab > Branże > Motoryzacja, transport i logistyka

Tłumaczenia motoryzacyjne

Firmy i korporacje z branży motoryzacyjnej, a także szeroko rozumianego przemysłu, są motorem napędowym każdej dużej gospodarki. Ich pozycja na rynku często świadczy o kondycji ekonomicznej całego państwa i regionu. Jest zatem oczywiste, że jeśli reprezentujesz branżę motoryzacyjną, nie możesz pozwolić sobie na jakikolwiek błąd w komunikacji z partnerami.

Gałęzi przemysłu jest bez liku, a potrzeby tłumaczeniowe są równie bogate i różnorodne. Jakiego rodzaju tłumaczenia motoryzacyjne możesz zatem zlecić Lingua Lab? Zrealizujemy praktycznie wszystko. Wymieńmy jednak te najczęstsze,  zawierające słownictwo z Twojego sektora:

 • specyfikacje techniczne i DTR,
 • instrukcje obsługi maszyn i urządzeń,
 • katalogi produktów,
 • oprogramowanie,
 • procedury technologiczne i BHP,
 • dokumentacje przetargowe,
 • teksty i slogany marketingowe,
 • firmowe broszury komunikacyjne,
 • umowy handlowe,
 • ustne tłumaczenia podczas negocjacji czy spotkań w międzynarodowym gronie,
 • strony internetowe i prezentacje multimedialne.

  Przemysł chemiczny, spożywczy, odzieżowy, a może metalurgiczny? Lekki czy ciężki? Lotniczy, tytoniowy, maszynowy, spożywczy a może energetyki jądrowej? Amerykański, chiński, japoński, niemiecki, a może hinduski? Wszystkie te warianty są dla nas pestką – wykonujemy tłumaczenia motoryzacyjne w naszym biurze w Krakowie szybcy jak błyskawica.

  Szeroko rozumiany przemysł i motoryzacja to dziedziny tłumaczeń, wśród których czujemy się jak homo lingua industrialis za kierownicą ultranowoczesnego bolidu ze stopu tytanu o napędzie hybrydowym. Ekspresowo, dbając o najdrobniejszy detal, zajmiemy się Twoimi tekstami i produktami. Wiemy, że na Twojej głowie są rzeczy cięższego kalibru, dlatego możesz nam w pełni zaufać.

  Lingua Lab pomoże Ci dobrać właściwy lingwistyczny olej, a jeśli trzeba, z przyjemnością zrobi sezonowy przegląd wszystkich umów, dokumentów i tekstów Twojej firmy. Podobnie jak Ty sprawdzasz każdą przysłowiową „śrubkę”, tak my analizujemy każdą, najdrobniejszą zawiłość językową.

  Tłumaczymy w zakresie bardzo szeroko rozumianego przemysłu. Spożywczy, chemiczny, maszynowy, stalowy, turystyczny, transportowy, hotelarski i inne… Skontaktuj się z naszym zespołem i przekonaj się sam, jak bogate jest nasze doświadczenie w Twojej branży.

  Do ciężkiej i odpowiedzialnej pracy najlepiej zatrudnić fachowców – profesjonalistów z Lingua Lab. Zapytaj o bezpłatną wycenę tlumaczenia motoryzacyjnego, zapnij pasy, a my dowieziemy Cię bezpiecznie do celu.

   

  Bezpłatna wycena

  Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, wyślij wiadomość na info@lingualab.pl lub zadzwoń – Warszawa: (+48) 22 379 79 41 lub Kraków: (+48) 12 350 59 20.
  Twój czas jest dla nas cenny! Odpowiadamy błyskawicznie.

  Dane osobowe
  Usługa:
  –––
   

  Podaj wynik: