Oferta
Lingua Lab > Lokalizacja > testowanie

Testowanie

Mało kto z nas lubił sprawdziany w szkole czy kolokwia na studiach. Po latach stwierdzamy jednak, że bez nich niewiele wiedzy zostałoby w naszych głowach.

W Lingua Lab nauczeni prostymi życiowymi sytuacjami oraz bogatym doświadczeniem branżowym wiemy, że oprócz wykonania procesu lokalizacji aplikacji, należy potem zweryfikować poprawność jej działania. Właśnie w trosce o najwyższą jakość usług oferujemy usługi testowania.

Testowanie w Lingua Lab jest dopasowane do typu produktu czy aplikacji pracującej w nowej wersji językowej(lub też w nowych wersjach językowych), której dotyczy proces lokalizacji i tłumaczenia. Proponujemy:

  • testowanie lokalizowanego oprogramowania i multimediów (interfejsu użytkownika, funkcjonalności, systemu pomocy, technologii mobilnych),
  • testowanie przeprowadzonej lokalizacji w ramach globalizacji stron internetowych,
  • testowanie lokalizacji gier komputerowych i gier on-line (igaming, online gambling),
  • testowanie funkcji internacjonalizacji.

Wykonując testowanie sprawdzamy stabilność, zgodność, interoperacyjność, funkcjonalności oraz zabezpieczenia aplikacji w nowej wersji językowej, zarówno na poziomie oprogramowania klienta, jak i oprogramowania zewnętrznego. Daje to pewność, że otrzymujesz produkt, którego działanie będzie Cię w pełni satysfakcjonować. Zapraszamy do skorzystania z usług lokalizacyjnych w Lingua Lab.

Przetestuj nas! Wyślij zapytanie lub skontaktuj się z naszymi pracownikami.

Bezpłatna wycena

Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, wyślij wiadomość na info@lingualab.pl lub zadzwoń – Warszawa: (+48) 22 379 79 41 lub Kraków: (+48) 12 350 59 20.
Twój czas jest dla nas cenny! Odpowiadamy błyskawicznie.

Dane osobowe
Usługa:
–––
 

Podaj wynik: