Branże
Lingua Lab > Branże > Marketing, PR i HR

Marketing, PR i HR

Zdradzimy Ci nasz sekret.

Tłumaczenie tekstu marketingowego i PRowego to jak szycie ubrania na miarę. Każdy element przygotowujemy tak, aby był dokładnie skrojony do Twoich oczekiwań i potrzeb Twoich klientów a poszczególne detale połączone niewidzialną nitką. Ostatecznie tekst w nowym języku tworzy jednolitą całość i zlewa się z cechami szczególnymi docelowych odbiorców. O tak, lubimy takie „szycie”!

Kreując tłumaczenia marketingowe sprawiamy, że Twoje słowo zyskuje jeszcze większe znaczenie. Najpierw dokładnie uwzględniamy uwarunkowania kulturowe, badamy slang i wyrażenia potoczne, przeprowadzamy kompleksowy research i uważnie przyglądamy się dotychczasowemu wizerunkowi danej marki.

W Lingua Lab mamy świadomość, jakie jest najważniejsze zadanie komunikatów marketingowych – to rozwój Twojego biznesu. Gwarantujemy Ci, że dzięki naszej skrupulatnej pracy, przyciągniesz dokładnie tych klientów, do których przekaz jest adresowany i na których Ci zależy.

Jakie teksty marketingowe tworzymy? Na przykład…

  • hasła i spoty reklamowe,
  • nazwy nowych produktów i usług,
  • katalogi, broszury, ulotki, oferty handlowe,
  • informacje prasowe o Twojej firmie,
  • branżowe strony internetowe,
  • materiały multimedialne i szkoleniowe np. platformy e-learningowe,
  • …a nawet komunikaty w portalach społecznościowych, np. Facebook, Twitter.

Można powiedzieć, że w rzeczywistości Lingua Lab jest tłumaczeniowym aniołem stróżem najbardziej twórczego zespołu copywriterów. Bez względu na język, tłumaczenie wykonuje tłumacz-native speaker, który doskonale potrafi odpowiednio dobrać słowa, często „bawiąc się” ich podwójnym znaczeniem.

W komunikatach marketingowych najważniejsze jest, aby były właściwie zlokalizowane, czyli dopasowane do specyfiki rynku docelowego. Zatem w XXI wieku marketing i PR to nie tylko wymóg czasów i potężny biznes, ale przede wszystkim prawdziwa sztuka pisania lub czytania (jak kto woli…) między wierszami. Pozwól nam dotrzeć do Twoich klientów.

Jesteśmy na wyciągnięcie ręki. Zadzwoń lub napisz a zarezerwujemy dla Ciebie naszych najbardziej utalentowanych lingwistów.

Skontaktuj się z nami a my zajmiemy się Twoim międzynarodowym marketingiem. Przygotujemy także dla Twojej firmy indywidualną wycenę.

UWAGA! Ze względu na profil działalności firmy uprzejmie informujemy, że zamówienia od klientów indywidualnych realizujemy tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym lub emailowym oraz akceptujemy płatności wyłącznie przelewem.

Oddział Warszawa

ul. Nowogrodzka 50 lok.515, 00-695 Warszawa

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 8:00 do 16:00

Oddział Kraków

ul. Piastowska 8A lok. 33, 30-211 Kraków

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 9:00 do 17:00

Oddział Kraków

ul. Piastowska 8A lok. 33, 30-211 Kraków

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 9:00 do 17:00

Bezpłatna wycena

Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, wyślij wiadomość na info@lingualab.pl lub zadzwoń – Warszawa: (+48) 22 379 79 41 lub Kraków: (+48) 12 350 59 20.
Twój czas jest dla nas cenny! Odpowiadamy błyskawicznie.

Dane osobowe
Usługa:
–––
 

Podaj wynik: