Branże
Lingua Lab > Branże > Marketing, PR i HR

Marketing, PR i HR

Zdradzimy Ci nasz sekret.

Tłumaczenie tekstu marketingowego i PRowego to jak szycie ubrania na miarę. Każdy element przygotowujemy tak, aby był dokładnie skrojony do Twoich oczekiwań i potrzeb Twoich klientów a poszczególne detale połączone niewidzialną nitką. Ostatecznie tekst w nowym języku tworzy jednolitą całość i zlewa się z cechami szczególnymi docelowych odbiorców. O tak, lubimy takie „szycie”!

Kreując tłumaczenia marketingowe sprawiamy, że Twoje słowo zyskuje jeszcze większe znaczenie. Najpierw dokładnie uwzględniamy uwarunkowania kulturowe, badamy slang i wyrażenia potoczne, przeprowadzamy kompleksowy research i uważnie przyglądamy się dotychczasowemu wizerunkowi danej marki.

W Lingua Lab mamy świadomość, jakie jest najważniejsze zadanie komunikatów marketingowych – to rozwój Twojego biznesu. Gwarantujemy Ci, że dzięki naszej skrupulatnej pracy, przyciągniesz dokładnie tych klientów, do których przekaz jest adresowany i na których Ci zależy.

Jakie teksty marketingowe tworzymy? Na przykład…

  • hasła i spoty reklamowe,
  • nazwy nowych produktów i usług,
  • katalogi, broszury, ulotki, oferty handlowe,
  • informacje prasowe o Twojej firmie,
  • branżowe strony internetowe,
  • materiały multimedialne i szkoleniowe np. platformy e-learningowe,
  • …a nawet komunikaty w portalach społecznościowych, np. Facebook, Twitter.

Można powiedzieć, że w rzeczywistości Lingua Lab jest tłumaczeniowym aniołem stróżem najbardziej twórczego zespołu copywriterów. Bez względu na język, tłumaczenie wykonuje tłumacz-native speaker, który doskonale potrafi odpowiednio dobrać słowa, często „bawiąc się” ich podwójnym znaczeniem.

W komunikatach marketingowych najważniejsze jest, aby były właściwie zlokalizowane, czyli dopasowane do specyfiki rynku docelowego. Zatem w XXI wieku marketing i PR to nie tylko wymóg czasów i potężny biznes, ale przede wszystkim prawdziwa sztuka pisania lub czytania (jak kto woli…) między wierszami. Pozwól nam dotrzeć do Twoich klientów.

Jesteśmy na wyciągnięcie ręki. Zadzwoń lub napisz a zarezerwujemy dla Ciebie naszych najbardziej utalentowanych lingwistów.

Skontaktuj się z nami a my zajmiemy się Twoim międzynarodowym marketingiem. Przygotujemy także dla Twojej firmy indywidualną wycenę.

Bezpłatna wycena

Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, wyślij wiadomość na info@lingualab.pl lub zadzwoń – Warszawa: (+48) 22 379 79 41 lub Kraków: (+48) 12 350 59 20.
Twój czas jest dla nas cenny! Odpowiadamy błyskawicznie.

Dane osobowe
Usługa:
–––
 

Podaj wynik:

chatsimple