Oferta
Lingua Lab > Usługi graficzne i DTP > skład do druku

Skład do druku

Jeśli przyjrzymy się faktom szybko zauważymy, że w Lingua Lab zawsze bardzo dobrze się składa

 

Usługi DTP – składu i łamania tekstu – to komputerowe przygotowanie Twoich dokumentów do publikacji i do druku. W Lingua Lab świadczymy Ci kompletną opiekę techniczną, w związku z tym możemy dostosować plik pod względem graficznym do oryginału bądź też tworzymy zupełnie nowy układ graficzny, jeśli takie jest Twoje życzenie.

 

Współpracujemy z uzdolnionymi graficznie specjalistami, którzy zostali przeszkoleni w zakresie składu materiałów w językach obcych. Z chęcią podejmujemy się każdego zlecenia – od przygotowania instrukcji obsługi urządzeń, po skład i graficzne opracowanie Twojego folderu reklamowego.

 

Twój projekt językowy jest w Lingua Lab realizowany kompleksowo. Po zakończeniu tłumaczenia wykonujemy DTP we wszystkich wersjach językowych, które są jeszcze sprawdzane przez dział kontroli jakości. Dzięki temu Ty możesz poświęcić czas na wypełnianie ważniejszych obowiązków.

 

Usługi Desktop Publishing w wykonaniu Lingua Lab to najwyższa jakość, wysoki poziom kreatywności i unikatowe rozwiązania, dopasowane do potrzeb Twojego zlecenia. Prześlij nam swój projekt do wyceny a jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy!

 

Jaki jest nasz przepis na idealny proces DTP? Wspomnieliśmy już o naszych specjalistach od grafiki i składu, ale nie zapominajmy, że mogą oni w pełni wykorzystać swoje umiejętności tylko przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi.

 

W Lingua Lab korzystamy ze wszystkich najlepszych programów, dzięki czemu paleta możliwości działania w obszarze Desktop Publishing jest dla nas właściwie nieograniczona.

 

Jeśli dodamy do tego rygorystyczną kontrolę jakości oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia, otrzymamy konkretne powody, dla których w działce DTP oraz usług tłumaczeniowych i lokalizacyjnych, warto zaufać właśnie Lingua Lab.

 

Co na przykład możemy dla Ciebie zrobić?

  • dostosować lub w całości opracować układ graficzny Twojego tłumaczenia,
  • zająć się konwersją plików i ich dostosowywaniem do potrzeb różnych platform,
  • stworzyć Twój wyjątkowy szablon graficzny i bazę danych o Twoich potrzebach w DTP, co pozwoli zredukować koszty w przyszłości,
  • sprawdzić i doradzić, jak poprawić Twoje dotychczasowe materiały,
  • … oraz wykonać wszelkie inne, potrzebne prace techniczne mające na celu idealny skład i lokalizację Twojego dokumentu.

Porozmawiaj z nami o procesie DTP i o tym, co możemy w tym zakresie zrobić dla Ciebie. Zamów bezpłatną wycenę,zadzwoń lub napisz do nas – czekamy!

Bezpłatna wycena

Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, wyślij wiadomość na info@lingualab.pl lub zadzwoń – Warszawa: (+48) 22 379 79 41 lub Kraków: (+48) 12 350 59 20.
Twój czas jest dla nas cenny! Odpowiadamy błyskawicznie.

Dane osobowe
Usługa:
–––
 

Podaj wynik: