Branże
Lingua Lab > Branże > Strony internetowe

Tłumaczenie stron internetowych

Myśl globalnie, działaj lokalnie… A może chcesz sięgnąć po więcej? Specjaliści z Lingua Lab zadbają, żeby Twoje wejście na nowe rynki zagraniczne zakończyło się miękkim lądowaniem.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania, obejmujące tłumaczenie stron internetowych oraz ich lokalizacji.

Tłumaczenia stron www wykonują w Lingua Lab profesjonalni tłumacze – to nasi najlepsi Native Speakerzy, posiadający specjalistyczną wiedzę z zakresu dziedziny przekładu. Dzięki temu dostosujemy treść Twojej strony internetowej do kontekstu kulturowego danego kraju i terminologii właściwej dla branży, w której działa Twoja firma.

A może działasz z rozmachem i potrzebujesz tłumaczenia od razu na kilka języków? Nie ma problemu.

Wykonujemy tłumaczenia stron www we wszystkich językach europejskich i wybranych pozaeuropejskich, a projekty wielojęzyczne realizujemy dla naszych klientów na porządku dziennym.

Jesteśmy firmą mocno zinformatyzowaną. Zlecając nam tłumaczenie swojej strony internetowej, nie musisz ponownie angażować webmastera. Zależnie od tego, w jakiej technologii została zbudowana strona, nasi inżynierowie oprogramowania zabezpieczą odpowiednio jej kod źródłowy i oddzielą od tekstu do tłumaczenia. W praktyce zostanie więc do wykonania tylko zaimportowanie przetłumaczonych fraz na stronę!

Jeśli sobie życzysz, zajmiemy się także testowaniem nowej wersji językowej Twojej witryny – Ty skoncentruj się na nowych i klientach, których zdobędziesz na interesującym Cię rynku, a my zajmiemy się komunikacją w języku obcym.

Co przetłumaczymy?

  • pełną treść Twojej strony internetowej,
  • portale branżowe,
  • Twój sklep internetowy,
  • firmowego bloga, forum czy treści umieszczone w social media np. na Facebooku,
  • Twoją ofertę umieszczoną na stronie internetowej, niezależnie od tego, jak dużo szczegółów zawiera,
  • specyfikacje techniczne i certyfikaty Twoich produktów, które przedstawiasz na stronie swoim potencjalnym klientom,
  • teksty marketingowe i slogany reklamowe wymagające „lekkiego pióra”,
  • formularze kontaktu, rezerwacji czy wsparcia klienta,
  • aplikacje, prezentacje, materiały audio i wideo widniejące na Twojej firmowej www.

Przetłumaczymy Twoją stronę www na dowolny język – z naszą pomocą możesz pokazać całemu światu, że jesteś najlepszy w swojej branży! Zespół profesjonalistów biura tłumaczeń Lingua Lab jest gotowy do pracy – skontaktuj się.

Zapraszamy po profesjonalne tłumaczenia stron internetowych. Jeśli sobie życzysz, możemy wykonać bezpłatne, krótkie tłumaczenie próbne, abyś sprawdził w praktyce gwarantowaną wysoką jakość naszych tłumaczeń.

 

Bezpłatna wycena

Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, wyślij wiadomość na info@lingualab.pl lub zadzwoń – Warszawa: (+48) 22 379 79 41 lub Kraków: (+48) 12 350 59 20.
Twój czas jest dla nas cenny! Odpowiadamy błyskawicznie.

Dane osobowe
Usługa:
–––
 

Podaj wynik: