Języki
Lingua Lab > Azjatyckie

Azjatyckie

Mamy propozycję – wykorzystaj naszą wiedzę do osiągnięcia maksymalnych efektów w kontaktach z prężnymi Azjatyckimi Tygrysami, Partnerami z Państwa Środka, Kraju Kwitnącej Wiśni czy Ziemi, nad którą opiekę sprawuje bogini Shiva.

Różnice językowe to jedna, a odmienna kultura to druga, istotna przeszkoda w czerpaniu zysków z tych potężnych rynków. W Lingua Lab wiemy, jak pokonać obie te bariery i przygotować doskonałe tłumaczenie, które będzie Twoją profesjonalną wizytówką. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Twój biznes był światowym imperium, nad którym nigdy nie zachodzi słońce. Choć nie będziemy ukrywać, że pewna część tego sukcesu zależy tylko od Ciebie…

Jak zaistnieć w Azji?

Krok pierwszy należy do Ciebie – wybierz partnera, który zagwarantuje Ci skuteczną komunikację z klientem czy kontrahentem. Cała reszta to już nasze zadanie.

Dla Europejczyka czy Amerykanina języki azjatyckie to najczęściej egzotyka w czystej postaci. Czy z punktu widzenia mieszkańca Starego Kontynentu można sobie wyobrazić coś trudniejszego niż np. naukę chińskiego alfabetu? W Lingua Lab każde tłumaczenie jest przekazywane specjaliście z zakresu kombinacji językowej oraz tematyki tłumaczenia. Dzięki temu z łatwością radzimy sobie z każdym tłumaczeniem – z chińskiego na angielski, z niemieckiego na japoński czy z polskiego na koreański.

Dążymy do tego, aby tłumaczenie wykonywał tłumacz, który jest ojczystym użytkownikiem języka, na który wykonuje się przekład. Sprawia to, że odbiorca odkodowuje informację w sposób naturalny, gdyż tłumaczenie uwzględnia istniejące różnice kulturowe, dialekty czy odpowiedni styl komunikatu na potrzeby grupy docelowej. Wszystko to zależy od charakteru tekstu.

Z kolei podczas tłumaczeń ustnych, np. w trakcie negocjacji, tłumacz to tak naprawdę klucz do ostatecznego sukcesu. Kiedy skomplementować gospodarza i za co, jak się przywitać, w jaki sposób pić herbatę? Między innymi w tych „drobnych ale istotnych” kwestiach pomoże Ci Lingua Lab.

W Lingua Lab kod genetyczny doskonałego tłumaczenia zbadaliśmy uważnie i wielokrotnie – nie kryje on przed nami żadnych tajemnic. Zapraszamy po tłumaczenia w językach azjatyckich! Jeśli nadal masz do nas pytania – skontaktuj się z nami. Możesz także skorzystać z bezpłatnej wyceny lub złożyć zamówienie.

Bezpłatna wycena

Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, wyślij wiadomość na info@lingualab.pl lub zadzwoń – Warszawa: (+48) 22 379 79 41 lub Kraków: (+48) 12 350 59 20.
Twój czas jest dla nas cenny! Odpowiadamy błyskawicznie.

Dane osobowe
Usługa:
–––
 

Podaj wynik:

chatsimple