Oferta
Lingua Lab > Tłumaczenia pisemne > specjalistyczne

Tłumaczenia specjalistyczne

Papier jest cierpliwy, ale czy Ty także? Tłumaczenia, które zlecasz, bezpośrednio wpływają na Twój wizerunek i to, jak postrzegają Cię Twoi klienci i kontrahenci. Radzimy zatem – kwestie dotyczące Twojej marki powierzaj tylko specjalistom, gwarantującym usługi najwyższej jakości. Pozwól Lingua Lab być ambasadorem Twoich interesów i reprezentować Cię w tłumaczeniach pisemnych.

Jednym z naszych podstawowych obszarów działalności są specjalistyczne i wąskospecjalistyczne tłumaczenia pisemne (zwykłe i przysięgłe) z wielu dziedzin tematycznych i w zakresie wszystkich języków europejskich oraz azjatyckich i arabskich, w szczególności zaś z języków zachodnioeuropejskich na środkowo- i wschodnioeuropejskie.

Wykonujemy także korektę merytoryczną tłumaczeń oraz redakcję językową, zależnie od typu tekstu. Twoje zlecenia powierzamy starannie dobranemu zespołowi lingwistów, zgodnie z tematyką i kombinacją językową Twojego tłumaczenia.

  Zobacz, w jak wielu sytuacjach możemy Ci pomóc. Tłumaczymy w następujących dziedzinach:

  Dokumentacja techniczna, raporty z badań klinicznych i materiały rejestracyjne leków, umowy i dokumentacje przetargowe, raporty, sprawozdania finansowe i prospekty emisyjne, materiały marketingowe i informacje prasowe, prezentacje multimedialne, oprogramowanie, strony internetowe i gry komputerowe, specjalistyczne artykuły naukowe i książki, czy nawet opracowania dotyczące Twojego innowacyjnego start-up’u – wszystko to wymaga profesjonalnego tłumaczenia, jeśli chcesz dotrzeć do międzynarodowych kooperantów. Aby być pewnym jakości takiego przekładu, powierz swoje tłumaczenia pisemne biuru Lingua Lab w Krakowie i Warszawie.

  Jak nasze biuro tłumaczeń realizuje tak różnorodne projekty?

  Otóż: od naszych lingwistów wymagamy specjalizacji, a  od naszych kierowników projektów – bardzo sprawnego zarządzania. To prosty klucz do sukcesu, który otwiera nawet najbardziej skomplikowane zamki.

  Kompleksowość usług, elastyczne podejście i indywidualne traktowanie zapewni Ci pełen komfort współpracy. Jesteśmy dla Ciebie i szanujemy Twój czas.
  Skontaktuj się także z naszym działem ds. obsługi klienta i poproś o bezpłatną wycenę Twojego projektu językowego. Odpowiemy błyskawicznie i z uśmiechem!

   

  Bezpłatna wycena

  Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, wyślij wiadomość na info@lingualab.pl lub zadzwoń – Warszawa: (+48) 22 379 79 41 lub Kraków: (+48) 12 350 59 20.
  Twój czas jest dla nas cenny! Odpowiadamy błyskawicznie.

  Dane osobowe
  Usługa:
  –––
   

  Podaj wynik:

  chatsimple