Branże
Lingua Lab > Branże > Medyczne

Tłumaczenia medyczne, tłumaczenie dokumentacji medycznej

Mamy receptę na najcięższy przypadek! Nigdy nie zostawiamy naszych Klientów w potrzebie i działamy ekspresowo, by na czas przygotować tłumaczenie.

 

Nasi specjaliści z chirurgiczną precyzją dbają o najlepsze opracowanie treści dla Ciebie. Ponieważ najczęściej teksty wymagają ścisłej wiedzy medycznej, a stopień trudności tekstu może być bardzo wysoki, tłumaczenia powierzamy praktykującym lekarzom z wieloletnim doświadczeniem. Zdajemy sobie sprawę, jak wielkie znaczenie ma dokładne i bezbłędne przetłumaczenie każdego wyrażenia, dlatego do pracy angażujemy wyłącznie fachowców podchodzących do zadania z pełną odpowiedzialnością.

 

Dzięki długoletniej praktyce umiemy szczegółowo zdiagnozować ukryte w tekstach trudności i przygotować przekład w pełni oddający oryginał. Zapobiegniemy wszelkim komplikacjom i z największą ostrożnością przeprowadzimy operację lingwistyczną na przesłanym tekście. Wiemy, jak istotny jest czas otrzymania tłumaczenia medycznego, dlatego działamy nie tylko precyzyjnie, ale też szybko.

 

Istnieje ogrom dokumentów związanych z branżą medyczną, która nieustannie się rozwija. Tłumaczymy różnego rodzaju treści, oto niektóre z nich:

  • wyniki badań, opisy RTG, EKG, tomografii, rezonansu, karty pacjenta, epikryzy, skierowania. historie choroby i wszelkie inne dokumentacje medyczne dla pacjentów do dalszego leczenia,
  • specjalistyczne medyczne artykuły naukowe,
  • instrukcje obsługi sprzętu medycznego i aparatury medycznej,
  • broszury dla pacjentów,
  • ulotki z informacjami o lekach,
  • dokumenty rejestracyjne leków,
  • dokumentacje badań klinicznych,
  • tłumaczenia ustnie na konferencjach międzynarodowych z zakresu wszelkich dziedzin medycyny (np. onkologii, kardiologii, chirurgii, medycyny estetycznej i plastycznej, stomatologii, kosmetologii) i innych dziedzin pokrewnych.

 

Jesteśmy w pogotowiu, gdy potrzeba tłumaczenia treści z każdej dziedziny medycznej, m.in.: chirurgii, onkologii, ginekologii, neurologii, kardiologii, pediatrii, ale także z gałęzi pokrewnych, jak bioinżynieria, chemia czy inżynieria medyczna. Mamy w gotowości specjalistów z właściwymi kompetencjami, którzy perfekcyjnie orientują się w terminologii specjalistycznej i znają jej właściwe odpowiedniki w potrzebnym języku obcym, m.in. nazw chorób bądź też skrótowych nazw np. hormonów.

 

Warto powierzyć naszej opiece tłumaczenie Twoich dokumentów i innych treści medycznych. Napisz do nas z pytaniem na info@lingualab.pl lub wypełnij formularz, a my powrócimy z bezpłatną wyceną.

UWAGA! Ze względu na profil działalności firmy uprzejmie informujemy, że zamówienia od klientów indywidualnych realizujemy tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym lub emailowym oraz akceptujemy płatności wyłącznie przelewem.

Oddział Warszawa

ul. Nowogrodzka 50 lok.515, 00-695 Warszawa

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 8:00 do 16:00

Oddział Kraków

ul. Piastowska 8A lok. 33, 30-211 Kraków

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 9:00 do 17:00

Oddział Kraków

ul. Piastowska 8A lok. 33, 30-211 Kraków

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 9:00 do 17:00

Bezpłatna wycena

Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, wyślij wiadomość na info@lingualab.pl lub zadzwoń – Warszawa: (+48) 22 379 79 41 lub Kraków: (+48) 12 350 59 20.
Twój czas jest dla nas cenny! Odpowiadamy błyskawicznie.

Dane osobowe
Usługa:
–––
 

Podaj wynik: