Oferta
Lingua Lab > sprzęt do tłumaczeń symultanicznych

sprzęt do tłumaczeń symultanicznych

Organizacja międzynarodowych wydarzeń wymaga skoordynowania wielu działań. Chętnie skrócimy Twoją listę zadań i zajmiemy się obsługą techniczną i tłumaczeniową konferencji, sympozjum, badań fokusowych czy innego rodzaju wydarzenia.

Od strony technicznej perfekcyjne zorganizowanie spotkania przedstawicieli różnych narodów, wymaga dostarczenia odpowiedniego sprzętu, dostosowania jego ustawień do układu i akustyki pomieszczenia, do aparatury dostępnej na miejscu, przetestowania go i wykonania wielu innych drobnych czynności.

Zajmie się tym grupa wykwalifikowanych techników Lingua Lab, którzy czuwać będą także podczas trwania całego tłumaczenia konferencyjnego. To podstawowy warunek udanego spotkania na wysokim szczeblu.

Współpracując z Lingua Lab masz pewność, że sprzęt konferencyjny będzie funkcjonować jak w szwajcarskim zegarku.

Zestawy odbiorników przekładu, kabina tłumaczeniowa, nagłośnienie oraz wszelkie inne, niezbędne oprzyrządowanie to niezawodny pakiet, który dajemy Ci w standardzie. A może życzysz sobie jeszcze nagranie ścieżki dźwiękowej albo multifony ułatwiające dyskusję podczas debaty? Bardzo chętnie – dysponujemy bogatym zapleczem technicznym w całej Polsce.

Z nami o Twojej konferencji będzie mówić się jeszcze długo po jej zakończeniu i to tylko w pozytywnym świetle! Skontaktuj się z Lingua Lab już dziś.

UWAGA! Ze względu na profil działalności firmy uprzejmie informujemy, że zamówienia od klientów indywidualnych realizujemy tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym lub emailowym oraz akceptujemy płatności wyłącznie przelewem.

Oddział Warszawa

ul. Nowogrodzka 50 lok.515, 00-695 Warszawa

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 8:00 do 16:00

Oddział Kraków

ul. Piastowska 8A lok. 33, 30-211 Kraków

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 9:00 do 17:00

Oddział Kraków

ul. Piastowska 8A lok. 33, 30-211 Kraków

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 9:00 do 17:00

Bezpłatna wycena

Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, wyślij wiadomość na info@lingualab.pl lub zadzwoń – Warszawa: (+48) 22 379 79 41 lub Kraków: (+48) 12 350 59 20.
Twój czas jest dla nas cenny! Odpowiadamy błyskawicznie.

Dane osobowe
Usługa:
–––
 

Podaj wynik: