Drodzy Klienci, pragniemy zapewnić Was o pełnej ciągłości pracy biura tłumaczeń Lingua Lab. Jak zawsze gwarantujemy profesjonalne tłumaczenia oraz krótkie terminy realizacji i płynne zarządzanie projektami.

W czasie pandemii, gdy gospodarka drastycznie spowalnia a firmy są zamykane, potrójnie przyszło nam docenić to, że dzięki naszej zaawansowanej infrastrukturze informatycznej pracujemy sprawnie przez internet.

Potrzebujesz tłumaczenia w trybie pilnym? Medycznego? Technicznego? Finansowego? Tłumaczenia dla e-commerce? Tłumaczenia przysięgłego? A może musisz zorganizować spotkanie biznesowe online i nie wiesz, jak to zrobić? Jesteśmy do Twojej dyspozycji w tej nowej, dla wielu trudnej, rzeczywistości!

W Lingua Lab realizujemy profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne (zwykłe i przysięgłe) w językach europejskich, azjatyckich i bliskowschodnich (również w kombinacjach językowych obcy-obcy). Współpracujemy z firmami reprezentującymi wiele branż (zobacz sam). Dzięki odpowiednim aplikacjom i rozwiązaniom technicznym jesteśmy w stanie zorganizować nawet wymagające tłumaczenie ustne – na przykład podczas konferencji, wizyt lekarskich czy wszelkich spotkań biznesowych. Realizujemy także działania z zakresu lokalizacji, usług graficznych i filmowych. Tłumaczenia pisemne wysyłamy na wskazany adres mailowy. Tłumaczenia przysięgłe dostarczamy kurierem. Tłumaczenia ustne zapewniamy przez proste w obsłudze aplikacje do komunikacji online.

Zdając sobie sprawę z zagrożenia płynącego z COVID-19, wdrożyliśmy niezbędne środki bezpieczeństwa. Nasi pracownicy pracują z domu i są dostępni on-line tak jak zawsze: od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00. Można się z nami skontaktować telefonicznie i mailowo) oraz za pośrednictwem formularza bezpłatnej wyceny. Wszystkie dotychczasowe numery telefonów są aktywne. Zapraszamy do kontaktu!

Od początku naszej działalności profesjonalizm, rzetelność w realizacji usług uzupełnione o nowoczesne rozwiązania IT gwarantują najwyższą jakość usług.

Niezależnie od okoliczności nasi Klienci – obecni i przyszli – mogą na nas polegać.
Sprawdź nas! Skontaktuj się z nami! Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.