Lingua Lab > Branże > Tłumaczenia z zakresu nauk humanistycznych

Tłumaczenia z zakresu nauk humanistycznych

W starej, zakurzonej bibliotece, wśród cennych inkunabułów i przepastnych tomów, nabożnie skupiona grupa zakapturzonych tłumaczy Lingua Lab deliberuje nad znaczeniem pewnego ważnego Słowa… Twojego Słowa!

No dobrze, może nie do końca wygląda to właśnie w ten sposób, ale nasza skuteczność i zapał, z jakim tłumaczymy najtrudniejsze nawet teksty humanistyczne, upodabnia naszych tłumaczy do średniowiecznych mnichów pochylonych nad mądrymi księgami.

Różnica pomiędzy tymi dwoma światami jest jednak zasadnicza: lingwiści Lingua Lab oprócz perfekcjonizmu wykazują się szybkością, efektywnością a w pracy stosują nowoczesne technologie. Możesz więc, będąc zarazem spokojnym o owoce naszej pracy, zlecić nam każdy rodzaj tłumaczenia w wielu językach świata.

Podajmy kilka przykładów:
  • artykuły i rozprawy naukowe,
  • podręczniki i książki, także przewodniki turystyczne,
  • tłumaczenia z takich dziedzin jak: socjologia, psychologia, pedagogika, filozofia, religioznawstwo, historia, archeologia, historia sztuki, historia muzyki, muzykologia, językoznawstwo, kulturoznawstwo, etnologia, politologia, stosunki społeczne, media i komunikacja społeczna, zarządzanie,
  • … i wszelkie inne specjalistyczne tłumaczenia językowe.

Gdybyśmy chcieli w pełni zobrazować zdolności Lingua Lab w dziedzinie tłumaczeń i lokalizacji z zakresu nauk humanistycznych, musielibyśmy sparafrazować pewną powszechnie znaną myśl Terencjusza i powiedzieć: Nic z dziedzin humanistycznych nie jest nam obce.

Tłumaczymy rozprawy filozoficzne, naukowe artykuły czy wysublimowane teksty literackie; to fakt. Nie zdarzyło nam się przy tym nigdy wpłynąć na suchego przestwór oceanu i nie wiedzieć jak zawrócić… Bo nasi tłumacze to po prostu creme de la creme szeroko pojętej humanistyki: od socjologii, psychologii czy pedagogiki począwszy, na politologii, teologii czy filozofii skończywszy.

Prześlij nam swój projekt, aby poznać nasze prawdziwe „ja”.

Rzeczą ludzką jest pytać, zatem zapraszamy do kontaktu i skorzystania z bezpłatnego formularza wyceny. A że lepiej pytać aniżeli błądzić, w Lingua Lab czekamy na Ciebie!

Bezpłatna wycena

Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, wyślij wiadomość na info@lingualab.pl lub zadzwoń – Warszawa: (+48) 22 379 79 41 lub Kraków: (+48) 12 350 59 20.
Twój czas jest dla nas cenny! Odpowiadamy błyskawicznie.

Dane osobowe
Usługa:
–––
 

Podaj wynik:

chatsimple