Trwa polska trasa koncertowa Garou, jednego z najpopularniejszych kanadyjskich piosenkarzy. We wtorek był on gościem „Pytania na Śniadanie” w telewizyjnej Dwójce. Nagranie realizowano w Warszawie. Program powstał przy współudziale Lingua Lab.

Garou to wybitny kanadyjski piosenkarz. Od lat nie traci na popularności – jego subtelny głos oczarował miliony fanów. Na początku swojej kariery współpracował z wieloma słynnymi artystami (m.in. Bryanem Adamsem czy Celiné Dion). Tworzy piosenki w języku francuskim i angielskim. Wiele z nich zyskało status niezapomnianych przebojów. Jest nazywany muzykiem o wielu talentach, a jego kolejne albumy osiągają ogromne sukcesy.

Garou wyruszył właśnie w trasę koncertową po Polsce. Z tej okazji został zaproszony do „Pytania na Śniadanie” do TVP 2. 18 października udzielił wywiadu na żywo. Opowiadał m.in. o swojej miłości do muzyki (ale nie tylko), o tym, co ceni sobie na koncertach, o pierwszej wizycie w Polsce – na festiwalu w Sopocie w 2001 roku (z pewnych względów była szczególna), o pierwszym zespole, który podziwiał – i w którym mógł grać na gitarze już jako trzylatek! – o spotkaniu z Celiné Dion i przyszłych planach. Na koniec wywiadu zaśpiewał fragment jednego ze swoich największych przebojów.

Cały – bardzo interesujący – wywiad można obejrzeć tutaj.

Lingua Lab miało przyjemność współpracować przy tym programie realizując tłumaczenie ustne symultaniczne. Wiemy, z jak wielką odpowiedzialnością wiąże się realizacja takich zadań. Cieszymy się, że mogliśmy w tym uczestniczyć.

Życzymy Garou udanej trasy koncertowej!

Źródło tekstu i grafiki: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/64005286/garou-w-pns