Języki
Lingua Lab > Języki > Tłumaczenia angielski

Tłumaczenia angielski - ustne i pisemne

Język angielski to najpopularniejszy język na świecie, a w Unii Europejskiej jego znajomość deklaruje prawie 40% obywateli krajów członkowskich (według danych Dyrekcji Generalnej ds. Komunikacji Komisji Europejskiej).

Mówi się, że to język globalizacji, obecny w zasadzie wszędzie: w polityce, gospodarce, kulturze. Bez języka angielskiego we współczesnym świecie funkcjonować zwyczajnie się nie da i dlatego tak ważne stają się tłumaczenia: pisemne – specjalistyczne i przysięgłe oraz ustne – konsekutywne i symultaniczne, realizowane podczas konferencji.

Dobrze wykonane tłumaczenie pisemne na angielski jest w dzisiejszym świecie niezbędne do nawiązania trwałej, profesjonalnej komunikacji – zarówno biznesowej, jak i na stopie prywatnej. Zrealizujemy każdy projekt w naszych biurach w Krakowie i w Warszawie. Tłumaczenie ustne na język angielski może natomiast okazać się potrzebne, gdy będziesz chciał zaprezentować obcojęzycznym kontrahentom swój produkt, odbyć telekonferencję z dostawcami spoza Polsk lub przeprowadzić audyt w swojej siedzibie za granicą.

W biurze tłumaczeń Lingua Lab doskonale rozumiemy, jak ważne są profesjonalne usługi translatorskie i jak wiele od nich zależy. Dlatego oferujemy najwyższej jakości tłumaczenia z języka angielskiego i na język angielski w następujących dziedzinach:

 • tłumaczenia techniczne: technika i technologia,
 • angielskie tłumaczenia prawnicze,
 • tłumaczenia finansowe i ekonomiczne języka angielskiego,
 • tłumaczenia medyczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne, chemiczne,
 • tłumaczenia informatyczne: IT, multimedia, lokalizacja gier komputerowych, lokalizacja programowania, platformy i szkolenia e-learningowe,
 • techniczne motoryzacyjne i z zakresu szeroko rozumianego przemysłu,
 • tłumaczenia naukowe z zakresu nauk ścisłych i nauk humanistycznych,
 • marketingowe i PRowe, copywriting w języku angielskim (Native Speakerzy),
 • dokumentacji i stron internetowych (www),
 • tłumaczenia książek anglojęzycznych i na język angielski (American i British English),
 • lokalizacja oprogramowania, stron internetowych, gier komputerowych po angielsku,
 • tłumaczenia symultaniczne i tłumaczenia konsekutywne języka angielskiego wraz z obsługą techniczną podczas konferencji, sympozjów, obrad oraz w każdej interesującej Cię sytuacji.

Skontaktuj się z naszym zespołem i sprawdź nasze doświadczenie oraz procedury w Twojej branży. Szybko otrzymasz bezpłatną wycenę Twojego technicznego, medycznego, finansowego, prawniczego czy innego tłumaczenia z języka angielskiego czy też na język angielski. Czekamy na Ciebie w naszym biurze w Krakowie.

 

Bezpłatna wycena

Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, wyślij wiadomość na info@lingualab.pl lub zadzwoń – Warszawa: (+48) 22 379 79 41 lub Kraków: (+48) 12 350 59 20.
Twój czas jest dla nas cenny! Odpowiadamy błyskawicznie.

Dane osobowe
Usługa:
–––
 

Podaj wynik:

Standardy jakości dowiedz się więcej