Ostatnio w naszych księgarniach pojawił się wyjątkowy przewodnik po Korei Południowej – a raczej po jej kulturze. Jego autor, dziennikarz Daniel Tudor, zaprasza do wyjątkowej podróży.

W dzisiejszych czasach kultura Dalekiego Wschodu staje się coraz bardziej popularna i znana na całym świecie! Wydawnictwo MOVA proponuje nową ciekawą pozycję: I love Korea. K-pop, kimchi i cała reszta, poświęconą Korei Południowej. Jej autorem jest znakomity Daniel Tudor, angielski pisarz i dziennikarz. Jego książka to pozycja zarówno dla tych osób, które interesują się Koreą Południową, jak i dla tych, którzy dopiero zamierzają go poznać. Ten zdumiewający przewodnik przetłumaczył Ryszard Oślizło.

Czytelnik zrozumie lepiej koreańską kulturę. Pozna świat różnorodnych strojów, muzyki K-pop, smacznego kimchi. Zwiedzi Seul i jego atrakcje. Daniel Tudor tłumaczy symbole, którymi posługują się Koreańczycy, przybliża nowinki techniczne, prezentuje obyczaje Korei, specyfikę zachowań społecznych, podejście do obcokrajowców.

Sięgnij po książkę Daniela Tudora i Jeulgeoun yeohaeng doeseyo! (czyli w tłumaczeniu: „dobrej podróży”).

Źródło tekstu i grafiki: https://www.taniaksiazka.pl/i-love-korea-k-pop-kimchi-i-cala-reszta-daniel-tudor-p-1506978.html