7 listopada 2019 r. odbyła się jesienna edycja Targów Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Agencja Tłumaczeń Lingua Lab również uczestniczyła w tym wyjątkowym wydarzeniu.

fot. Dorota Grzegorczyk

7 listopada 2019 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jesiennej edycji Targów Pracy AGH w Krakowie. Zapowiadaliśmy to wydarzenie na blogu Lingua Lab. Jak się okazało, był to bardzo owocny czas. Podczas Targów nie tylko chcieliśmy zaprezentować swoje usługi. Poszukiwaliśmy też m.in. tłumaczy specjalistycznych (pracujących z językiem angielskim i niemieckim), specjalistów do spraw sprzedaży i specjalistów do spraw obsługi klienta.

Stoisko Agencji Tłumaczeniowej Lingua Lab odwiedziło wiele osób. Nawiązaliśmy wiele kontaktów, odbyliśmy szereg obiecujących rozmów. Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie do naszego stoiska i za zainteresowanie! Niech te spotkania zaowocują stałą współpracą. Mamy nadzieję, że znajdziemy wśród Was tłumaczy z powołaniem, zaangażowanych doradców klientów lub osoby, dla których rynek sprzedaży to naturalne środowisko, a negocjacje stanowią fascynujące wyzwanie!

Jeśli nie udało się Wam odwiedzić Lingua Lab na Targach Pracy AGH zapraszamy do stałego śledzenia zakładki Kariera -> Oferty pracy. Znajdziecie tam informacje o obecnie prowadzonych rekrutacjach.