Już 7 listopada 2019 r. rusza jesienna edycja Targów Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Agencja Tłumaczeń Lingua Lab również będzie w nich uczestniczyć. Zapraszamy na nasze stoisko: łącznik A0-A1! – to znakomita okazja, by się poznać!

Szukasz pracy w charakterze tłumacza/tłumaczki?
Zamierzasz się rozwijać jako Specjalista ds. Obsługi Klienta bądź Specjalista ds. Sprzedaży?
Chcesz pracować wśród profesjonalistów?

Lingua Lab to biuro tłumaczeń specjalistycznych z wieloletnim doświadczeniem. Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne na wiele języków europejskich, azjatyckich i bliskowschodnich we wszystkich branżach. Oferujemy także lokalizację oraz usługi graficzne i DTP. Nasz zespół tworzą wybitni specjaliści – tłumacze, lingwiści, inżynierowie lokalizacji, graficy, testerzy. Zaufało nam już tysiące klientów biznesowych.

Systematycznie rozwijamy naszą działalność – aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

 

• Tłumacz Specjalistyczny zwłaszcza z języka angielskiego lub języka niemieckiego (tłumaczenia naukowe, techniczne, chemiczne, biotechnologiczne, informatyczne oraz prawnicze);
• Specjalista ds. Obsługi Klienta;
• Specjalista ds. Sprzedaży.

Odwiedź nasze stoisko podczas Targów Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, które odbędą się 7 listopada 2019 r. Poznajmy się! Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie – i nawiążemy satysfakcjonującą współpracę.

Pracuj z najlepszymi! Do zobaczenia na Targach!