Lingua Lab > Języki > Tłumaczenia polski
Tłumaczenia polski
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, lecz swój język mają – pisał Mikołaj Rej w XVI wieku. Współcześnie język polski pod względem liczby użytkowników plasuje się na 27 miejscu na świecie. Jeszcze kilkanaście lat temu był to język niebudzący większego zainteresowania.
Po roku 1989 wiele się w tej materii zmieniło – chłonny rynek, prężnie rozwijająca się gospodarka, ogromne inwestycje zagraniczne, otwarcie nauki, kultury, turystyki, a wreszcie wstąpienie Polski do UE – zmieniły ten stan rzeczy. Obecnie tłumaczenia z języka polskiego, jak i na język polski, są istotnym elementem współpracy międzynarodowej wielu firm.
Język polski to nasz język ojczysty a my osobiście dbamy o jego bogactwo, nawet w codziennych kontaktach z rodziną, o pracy nie wspominając! Z tego powodu w Lingua Lab możesz mieć pewność, że Twoje tłumaczenia z języka polskiego oraz na język polski spełnią najwyższe standardy. Opiekę translatorską nad Twoim projektem obejmą doświadczeni kierownicy projektów oraz tłumacze z wieloletnim stażem i doświadczeniem, a korekty i redakcji dokonają językowi praktycy.
Polszczyzna to nasza ojczyzna. Cieszy nas więc, że od 2004 roku można zdawać egzamin z języka polskiego jako języka obcego na trzech poziomach – podstawowym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Kto staje przed Państwową Komisją Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego wykazuje się nie lada odwagą i umiejętnościami. Przecież nasz język jest zaliczany do jednych z najtrudniejszych na świecie! Chociaż my możemy trochę ułatwić życie…
Opisy badań klinicznych, dyrektywy Komisji Europejskiej, prezentacje multimedialne Twojej firmy czy oprogramowanie do aparatu fotograficznego – wszystko to gładko przełożymy z języka polskiego oraz na język polski.
A jeżeli konieczne jest także „przetłumaczenie z polskiego na nasze”, czyli napisanie kreatywnych tekstów skierowanych do szczególnych odbiorców, również nie mamy sobie równych. Zapraszamy do Grodu Kraka, kolebki polskości, po tłumaczenia w tym języku.
Ile to dokładnie kombinacji tłumaczymy? Trudno policzyć. Za to w Lingua Lab przeprowadzamy dokładne obserwacje rynku biur tłumaczeń w Europie Środkowej, co pozwala nam sądzić, że nasze laboratorium językowe jest po prostu bezkonkurencyjne! Czujesz to wzajemne oddziaływanie? Przyciągamy z wielką mocą!