Lingua Lab > Języki > Tłumaczenia hiszpański

Tłumaczenia hiszpański

Język popularnie zwany w Polsce hiszpańskim to potoczna nazwa języka kastylijskiego, oficjalnie obowiązującego w Hiszpanii. Jednak planując rozszerzenie swojej działalności gospodarczej na rynek hiszpański czy też nawiązanie współpracy z hiszpańskimi partnerami należy pamiętać, że regionalnie w Hiszpanii ludność posługuje się wieloma innymi językami i dialektami, z których trzy posiadają status regionalnych języków urzędowych. Są to język kataloński (lengua catalana, català), baskijski (euskara, euskera, eskuara, üskara) i galicyjski (galego, gallego).

Ponadto jeśli pojęcie „rynek hiszpański” rozszerzy się na „rynek hiszpańskojęzyczny”, a więc obejmujący niemal całą Amerykę Łacińską, trzeba mieć na uwadze różnice, jakie przez wieki wykształciły się między hiszpańskim iberyjskim a hiszpańskim latynoamerykańskim. Już nie raz zdarzało nam się tłumaczyć dla naszych klientów na hiszpański, meksykański, argentyński, chilijski, wenezuelski czy kolumbijski. Tłumaczenia specjalistyczne z języka hiszpańskiego i na język hiszpański obejmują więc bardzo szeroki wachlarz pojęć i usług.

Jako profesjonalne biuro tłumaczeń specjalistycznych Lingua Lab oferuje najwyższej jakości kompleksowe usługi związane z tłumaczeniami specjalistycznymi z języka hiszpańskiego i na język hiszpański. Każdorazowo biorąc pod uwagę konkretny obszar, z którym związane jest dane tłumaczenie z języka hiszpańskiego i na język hiszpański, oferujemy usługi translatorskie w następujących dziedzinach:
 • tłumaczenia techniczne: technika i technologia,
 • hiszpańskie tłumaczenia prawnicze,
 • finansowe i ekonomiczne języka hiszpańskiego,
 • tłumaczenia medyczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne, chemiczne,
 • informatyczne: IT, multimedia, gry komputerowe, oprogramowanie, platformy i szkolenia e-learningowe,
 • techniczne: motoryzacyjne i z zakresu szeroko rozumianego przemysłu,
 • naukowe z zakresu nauk ścisłych i nauk humanistycznych,
 • tłumaczenia marketingowe i PRowe, copywriting w języku hiszpańskim (Native Speakerzy),
 • dokumentacji i stron internetowych (www),
 • tłumaczenia książek hiszpańskojęzycznych i na język hiszpański (kastylijski, kataloński, meksykański, inne),
 • lokalizacja oprogramowania, stron internetowych, gier komputerowych po hiszpańsku,
 • tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne języka hiszpańskiego wraz z obsługą techniczną.
Skontaktuj się z naszym zespołem i sprawdź nasze doświadczenie oraz procedury tłumaczeniowe w Twojej branży. Szybko otrzymasz bezpłatną wycenę Twojego technicznego, medycznego, finansowego, prawniczego czy innego tłumaczenia z języka hiszpańskiego czy też na język hiszpański.

UWAGA! Ze względu na profil działalności firmy uprzejmie informujemy, że zamówienia od klientów indywidualnych realizujemy tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym lub emailowym oraz akceptujemy płatności wyłącznie przelewem.

Oddział Warszawa

ul. Nowogrodzka 50 lok.515, 00-695 Warszawa

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 8:00 do 16:00

Oddział Kraków

ul. Piastowska 8A lok. 33, 30-211 Kraków

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 9:00 do 17:00

Oddział Kraków

ul. Piastowska 8A lok. 33, 30-211 Kraków

Pracujemy od Pn. do Pt. w godz. 9:00 do 17:00