Języki
Lingua Lab > Języki > Tłumaczenia hiszpański

Tłumaczenia hiszpański

Język popularnie zwany w Polsce hiszpańskim to potoczna nazwa języka kastylijskiego, oficjalnie obowiązującego w Hiszpanii. Jednak planując rozszerzenie swojej działalności gospodarczej na rynek hiszpański czy też nawiązanie współpracy z hiszpańskimi partnerami należy pamiętać, że regionalnie w Hiszpanii ludność posługuje się wieloma innymi językami i dialektami, z których trzy posiadają status regionalnych języków urzędowych. Są to język kataloński (lengua catalana, català), baskijski (euskara, euskera, eskuara, üskara) i galicyjski (galego, gallego).

Ponadto jeśli pojęcie „rynek hiszpański” rozszerzy się na „rynek hiszpańskojęzyczny”, a więc obejmujący niemal całą Amerykę Łacińską, trzeba mieć na uwadze różnice, jakie przez wieki wykształciły się między hiszpańskim iberyjskim a hiszpańskim latynoamerykańskim. Już nie raz zdarzało nam się tłumaczyć dla naszych klientów na hiszpański, meksykański, argentyński, chilijski, wenezuelski czy kolumbijski. Tłumaczenia specjalistyczne z języka hiszpańskiego i na język hiszpański obejmują więc bardzo szeroki wachlarz pojęć i usług.

Jako profesjonalne biuro tłumaczeń specjalistycznych Lingua Lab oferuje najwyższej jakości kompleksowe usługi związane z tłumaczeniami specjalistycznymi z języka hiszpańskiego i na język hiszpański. Każdorazowo biorąc pod uwagę konkretny obszar, z którym związane jest dane tłumaczenie z języka hiszpańskiego i na język hiszpański, oferujemy usługi translatorskie w następujących dziedzinach:
 • tłumaczenia techniczne: technika i technologia,
 • hiszpańskie tłumaczenia prawnicze,
 • finansowe i ekonomiczne języka hiszpańskiego,
 • tłumaczenia medyczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne, chemiczne,
 • informatyczne: IT, multimedia, gry komputerowe, oprogramowanie, platformy i szkolenia e-learningowe,
 • techniczne: motoryzacyjne i z zakresu szeroko rozumianego przemysłu,
 • naukowe z zakresu nauk ścisłych i nauk humanistycznych,
 • tłumaczenia marketingowe i PRowe, copywriting w języku hiszpańskim (Native Speakerzy),
 • dokumentacji i stron internetowych (www),
 • tłumaczenia książek hiszpańskojęzycznych i na język hiszpański (kastylijski, kataloński, meksykański, inne),
 • lokalizacja oprogramowania, stron internetowych, gier komputerowych po hiszpańsku,
 • tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne języka hiszpańskiego wraz z obsługą techniczną.
Skontaktuj się z naszym zespołem i sprawdź nasze doświadczenie oraz procedury tłumaczeniowe w Twojej branży. Szybko otrzymasz bezpłatną wycenę Twojego technicznego, medycznego, finansowego, prawniczego czy innego tłumaczenia z języka hiszpańskiego czy też na język hiszpański.
Bezpłatna wycena

Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, wyślij wiadomość na info@lingualab.pl lub zadzwoń – Warszawa: (+48) 22 379 79 41 lub Kraków: (+48) 12 350 59 20.
Twój czas jest dla nas cenny! Odpowiadamy błyskawicznie.

Dane osobowe
Usługa:
–––
 

Podaj wynik:

Standardy jakości dowiedz się więcej